05.12.2007

Dyrektor Generalny

Hanna Mazurkiewicz

Sekretariat: tel. (22) 520-74-16, fax (22) 520-73-05

 

Hanna Mazurkiewicz

 

Stanowisko Dyrektora Generalnego objęła 18 czerwca 2019 r.

Specjalista w dziedzinie ekonomii i rachunkowości. Ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie, specjalność finanse (1980), studia podyplomowe w zakresie rachunkowości (Politechnika Radomska 2001) oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania (Centrum Kształcenia Kadr Skarbowości 1998). Posiada certyfikat księgowy Ministra Finansów (2004) oraz tytuł zawodowy doradcy podatkowego (2018).  

Posiada dużą wiedzę ekspercką z zakresu finansów publicznych, podatków, funkcjonowania jednostek budżetowych jak również zarządzania zasobami ludzkimi i majątkiem. Doświadczenie w zarządzaniu dużymi jednostkami zdobyła poprzez kilkunastoletnie sprawowanie różnych funkcji kierowniczych w resorcie Ministra Finansów i w Ministerstwie Finansów. Ostatnio związana z Ministerstwem Finansów, w którym pracowała mi. in. na stanowisku radcy ministra, Zastępcy Dyrektora Departamentu Administracji Podatkowej, Dyrektora Biura Szefa Krajowej Administracji Skarbowej oraz Dyrektora Departamentu Budżetu Logistyki i Kadr Krajowej Administracji Skarbowej.

Odbyła liczne szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, skutecznego przywództwa, kontroli zarządczej i komunikacji. Za osiągnięcia zawodowe wyróżniona na wniosek Ministra Finansów  Złotym Medalem za Długoletnią Służbę przez Prezydenta RP.

 

 

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»