02.09.2013 Aktualizacja: 02.09.2013

Czy na pokazy lotnicze organizowane dla publiczności na terenie, na którym liczba udostępnionych przez organizatora miejsc dla osób wynosi mniej niż 1000 wymagane jest uzyskanie zgody Prezesa ULC?

Nie jest, zgodnie z art. 123 ust. 1d ustawy Prawo lotnicze.
UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»