Dyrektor Generalny

Jolanta Baran

Sekretariat: tel. (22) 520-74-16, fax (22) 520-73-05

 

jolanta baran

Jest prawnikiem. Ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Ponadto, ukończyła studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych organizowane przez Szkołę Główną Handlową, posiada tytuł Konsultanta Zamówień Publicznych Polskiego Związku Rzeczoznawców i Konsultantów Zamówień Publicznych, jak również uprawnienia do prowadzenia i nadzorowania zamówień publicznych oraz liczne szkolenia z zakresu finansów publicznych, dyscypliny finansów publicznych, kontroli zarządczej, zarządzania personelem oraz bezpieczeństwa informacji. Uczestniczyła również w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w zakresie audytu organizacyjnego i wdrożenia usprawnień zarządczych.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych  w administracji publicznej. Ponad 12 lat była Wicedyrektorem Biura Organizacyjno-Prawnego w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i odpowiadała za obsługę prawną jednostki, sprawy organizacyjne, informatykę, a także  współpracę  z zagranicą. Następnie ponad  5 lat była Dyrektorem Biura Zamówień Publicznych w Centrali KRUS odpowiedzialnym za wydatkowanie środków publicznych, w tym także środków z Banku Światowego przeznaczonego na rozbudowę infrastruktury informatycznej.

W Urzędzie Lotnictwa Cywilnego pracuje od 2010 r.,  kolejno na stanowiskach: głównego specjalisty, zastępcy dyrektora Biura Dyrektora Generalnego i dyrektora Biura Dyrektora Generalnego, a od września 2016 r. Dyrektora Generalnego Urzędu.

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

OK